Razer Sphex V2

Kód: 92203135
Značka: Razer
€16,90 €14,08 bez DPH
Odošleme do 24h

Razer Sphex V2 je ultratenká hracia podložka, ktorá poskytuje vysokú kvalitu sledovania pre laserové aj optické hernej myši.

Detailné informácie

Podrobný popis

Razer Sphex V2 je ultratenká hracia podložka, ktorá poskytuje vysokú kvalitu sledovania pre laserové aj optické hernej myši. Vyrobené z extra odolného polykarbonátu sa zlepšenou adhezívne základňou, táto podložka myši zostáva v špičkovom stave a pevne na mieste aj pri naozaj intenzívnej hre, takže máte pokoj na duši. Navrhnuté pre hráča, ktorý chce nulovej vyvýšenie od stola, má Razer Sphex V2 menej ako pol milimetra hrúbky. Tento ultra tenký činiteľ, kombinovaný so zlepšenou adhezívne základňou, je ideálny pre tých, ktorí dávajú prednosť nevtíravému hernému zážitku.

Technológia Razer Sphex V2, vyvinutá za účelom zvýšenia výkonu myši, je navrhnutá tak, aby vynikalo to najlepšie z oboch optických a laserových senzorov a je optimalizovaná ako pre rýchlosť, tak pre ovládanie hry.

Extra odolný polykarbonátový povrch Razer Sphex V2 je testovaný laboratórne, aby vykazoval extrémne vysokú odolnosť proti rázom, zvlnenie a trhlinám. Táto neuveriteľná húževnatosť bude vždy zaisťovať presnosť pri intenzívnych sedení a turnajov.

Špecifikácie:

  • ultra tenká plocha 0,5 mm Vynikajúca kvalita sledovania pre laserové aj optické myši
  • extra odolná polykarbonátová povrchová úprava
  • približná veľkosť: 355 mm (dĺžka) x 254 mm výška / Šírka x 0,5 mm
  • približná hmotnosť: 51 g

Dodatočné parametre

Kategória: Podložky
Záruka: 2 roky